Adwokaci I Radcowie Prawni

Grażyna Wódkiewicz

Specjalizuję się w prawie gospodarczym, podatkowym, ubezpieczeń, energetycznym,  cywilnym i karnym. Moją pasją są sprawy rodzinne i majątkowe, od których zależy los rodziny. Codziennie mogę pomagać klientom w najważniejszych dla nich sprawach osobistych i zawodowych. W naszej Spółce jestem wspólnikiem zarządzającym i od lat szkolę młodych prawników, których fascynuje ten zawód. Wieloletnia praktyka umożliwiła mi wykonywanie  zawodu adwokata z satysfakcją wynikającą również z zaufania klientów.

Dariusz Sosnowski

W zawodzie adwokata spełniam się w 100% bo lubię poważne i nietypowe wyzwania, których podejmowanie daje mi największą satysfakcję. Interesują mnie ludzie – przedsiębiorcy, menadżerowie funkcjonujący w otoczeniu prawno – gospodarczym. Jestem dumny, że mogę im pomagać. Wymaga to ode mnie znajomości prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, kontraktowego ale i spadkowego, a także karnego – w zakresie regulującym odpowiedzialność uczestników obrotu gospodarczego. Temida upatrzyła mnie sobie od urodzenia i kieruje moimi losami w kolejnych zawodach prawniczych tj. od sędziego, przez radcę prawnego, do zawodu adwokata, który wykonuję nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych.

Marek Siewiorek

Prawo spółdzielcze i prawo spadkowe, rodzinne oraz sprawy karne to obszar, którym zajmuję się na co dzień. Szeroki zakres mojej działalności zawodowej wynika min. z wieloletniej praktyki sędziego.

Lubię bezpośredni kontakt z klientem, dogłębną analizę stanu faktycznego podejmowanej sprawy, codzienną rzeczywistość Kancelarii, w której pracuję od lat.

Marek Jarosiewicz

Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym oraz gospodarczym. Satysfakcję daje mi poczucie zapewnienia klientom rzetelnej pomocy w najważniejszych dla nich sprawach. Właśnie tym zajmuję się na co dzień: pomocą ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów. W pracy zawodowej cenię sobie odpowiedzialność, rzetelność i punktualność.

Call Now Button