Wieloletnie doświadczenie, uniwersalna wiedza, szerokie kompetencje i… dużo empatii. Współpraca pomiędzy klientami, a prawnikami nie jest standardową współpracą. Wymaga uczciwości, wymiany myśli i wzajemnego zaufania. Idąc do kancelarii prawnej, powierzamy w czyjeś ręce nasze problemy, sprawy, często to kwestie związane z majątkiem, a innym razem z dobrami osobistymi i reputacją.

Wybierając kancelarię prawną warto kierować się wiedzą na temat poszczególnych prawników. Mecenasi kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski są do Waszej dyspozycji!

Poznajcie nas bliżej:

Mecenas Grażyna Wódkiewicz

Od ukończenia szkoły podstawowej w Szczecinie zawsze chciałam być adwokatem, a to dlatego, że mój Ojciec został bezprawnie aresztowany i broniący go wybitny adwokat Roman Łyczywek był moim guru. Po ukończeniu studiów prawniczych w Warszawie wróciłam do Szczecina i musiałam najpierw ukończyć aplikację sędziowską, żeby dostać się na aplikację adwokacką.
Wielkim Szczęściem dla mnie jest wykonywanie zawodu adwokata od 1982 roku, który jest moją życiową pasją. Specjalizuję się w sprawach gospodarczych, podatkowych i majątkowych ale z wielkim zaangażowaniem prowadzę sprawy rodzinne, które wymagają doświadczenia i umiejętności negocjacyjnych. Pomimo upływu lat zawsze jestem gotowa świadczyć pomoc prawną a dobrą kondycję zawdzięczam jodze i optymizmowi.
mec. Dariusz Sosnowski
W zawodzie adwokata spełniam się w 100% bo lubię poważne i nietypowe wyzwania, których podejmowanie daje mi największą satysfakcję. Interesują mnie ludzie – przedsiębiorcy, menadżerowie funkcjonujący w otoczeniu prawno – gospodarczym. Jestem dumny, że mogę im pomagać. Wymaga to ode mnie znajomości prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, kontraktowego ale i spadkowego, a także karnego – w zakresie regulującym odpowiedzialność uczestników obrotu gospodarczego. Temida upatrzyła mnie sobie od urodzenia i kieruje moimi losami w kolejnych zawodach prawniczych tj. od sędziego, przez radcę prawnego, do zawodu adwokata, który wykonuję nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych.
Mec. Marek Siewiorek
Prawo studiowałem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację sędziowską odbywałem w Opolu a po jej ukończeniu pracowałem jako asesor potem sędzia w Sądzie Rejonowym w Szczecinie, a następnie w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu. Świadczę usługi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa spółdzielczego i karnego.
Indywidualne podejście do każdej sprawy i najwyższa staranność w ich prowadzeniu to moja dewiza.
Mec. Marek Jarosiewicz
Pochodzę ze Stargardu, a studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2008 r. związałem swoje losy ze Szczecinem. Tutaj odbywałem aplikację adwokacką, a w 2012 r. zdałem egzamin adwokacki i zostałem wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie.W praktyce zawodowej obsługuję zarówno Klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze – pomagając Klientom w rozwiązywaniu trudnych spraw osobistych jak również firmowych. Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz rodzinnym. W pracy zawodowej cenię sobie odpowiedzialność, rzetelność i punktualność.
W wolnym czasie jestem miłośnikiem podróży, górskich wędrówek oraz kina.