Specjaliści kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski kontynuują współpracę z Polską Fundacją Przedsiębiorczości! Już 3 listopada odbędzie się kolejne szkolenie live, które poprowadzi mecenas Marek Jarosiewicz. Szkolenie dostępne będzie w formule internetowej i udział w nim może wziąć każdy przedsiębiorca po wcześniejszej rejestracji. Szkolenia są bezpłatne. – To już kolejne szkolenie na które zapraszamy przedsiębiorców oraz pracowników i osoby zainteresowane zdobywaniem wiedzy przydatnej w prowadzeniu działalności gospodarczej. To moje trzecie i mam nadzieję nie ostatnie szkolenie dla Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to wspaniała praca – mówi mec. Marek Jarosiewicz. Początek szkolenia online na platformie szkoleniowej PFP o godzinie 10:00. Dostęp jest bezpłatny po rejestracji.

Na co zwracać uwagę zawierając umowę” – to tytuł szkolenia i warsztatu, które odbędzie się 3 listopada  o godzinie 10:00 na platformie online Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Rejestracja na wydarzenie jeszcze trwa. Jest ono bezpłatne. Szczegóły możecie znaleźć na stronie:

https://szkolenia.pfp.com.pl/

– W praktyce zawodowej adwokata bardzo często spotykam się z przedsiębiorcami mającymi problem natury prawnej wynikający z tego, że zawarła ona umowę, nie poprzedzając tego dokładną analizują statusu prawnego swego kontrahenta lub treści samej umowy. W konsekwencji, zdarza się np., że przedsiębiorcy zawierają umowy z osobami, które nie mają umocowania do działania w imieniu drugiej strony, czy też nie przywiązując dostatecznie dużej wagi do tego czy treść umowy w szczegółowy sposób oddaje ustalenia stron – tłumaczy mec. Marek Jarosiewicz. – Nierzadko też umowy  dokonywane są w niewłaściwej formie. Wszystko to może rzutować na ważność i skuteczność umowy, a w każdym razie – powodować szereg problemów w przyszłości. Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na kwestie, które zawsze należy zbadać przed zawarciem umowy, a także przedstawienie kilku podstawowych wskazówek technicznych dotyczących formułowania umów. Wiedza ta może pozwolić uniknąć wielu kłopotów w przyszłość – dodaje ekspert.