To wielkie wyróżnienie i akt zaufania. Członkinie reaktywowanego Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie wybrały Mecenas Grażynę Wódkiewicz do składu zarządu organizacji. Klub Kobiet będzie jedną z najliczniej reprezentowanych frakcji w Izbie. – Kobiety biznesu są ambitne, silne, zdeterminowane, ale jednocześnie pełne empatii i pomysłów. Klub Kobiet będzie organizacją, której celem będzie działanie na rzecz Pań w biznesie, jestem pewna, że inicjatyw tej organizacji nie zabraknie – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

Mecenas Grażyna Wódkiewicz znajdzie się w pięcioosobowym zarządzie Klubu Kobiet. Pierwsze inicjatywy reaktywowanego zrzeszenia będą widoczne już w grudniu tego roku.

– Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyły mnie Członkinie Klubu Kobiet Biznesu przy Północnej Izbie Gospodarczej wybierając mnie wczoraj do Zarządu Klubu. Bardzo liczę na aktywność Członkiń – ich pomysły i inicjatywy, dzięki którym będziemy mogły realizować oryginalne projekty, promujące kobiety-przedsiębiorców, działające zarówno na obszarze Szczecina, jak i całego Województwa. Wierzę, że dzięki działalności Klubu możliwe będzie nie tylko integrowanie środowiska, ale przede wszystkim spełnianie marzeń kobiet-przedsiębiorców i umożliwianie im zaistnienia w skali całego kraju z inicjatywami, których realizacja będzie miała znaczenie dla rozwoju osobistego, zawodowego i społecznego. Marzę o tym, by kobiety były bardziej doceniane – komentuje mecenas Grażyna Wódkiewicz.

Przewodniczącą Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie jest Daria Nowak – Dąbrowska. Wiceprzewodniczącymi: Julita Szychulska i Bożena Licht, a członkiniami zarządu: Grażyna Wódkiewicz oraz Izabela Nocko.