To był wspaniały, pełnej dobrej energii wieczór! W Operze na Zamku w Szczecinie odbył się koncert „Energia dla życia”, którego celem była pomoc dzieciom przebywającym w Moryniu, które uciekały przed wojną. Wydarzenie odbyło się w czwartek 30 marca, a jego organizatorem była Fundacja Talent & Kariera Katarzyny Opiekulskiej. Podczas wydarzenia udało się zebrać ponad 70 tysięcy złotych. W koncercie wzięli udział przedstawiciele naszej kancelarii. Jak mówią: tak szlachetne inicjatywy należy wspierać. To wydarzenie dało dużo nadziei i pozytywnych emocji w tych niesprawiedliwych i bardzo trudnych czasach.

Rewelacyjne występy wspaniałych artystów, błyskotliwe prowadzenie licytacji przez Michała Janickiego. To był wieczór, który był potrzebny, by pokazać, że szczeciński biznes jest solidarny z Ukrainą. Mecenas Grażyna Wódkiewicz wylicytowała obraz Rafała Olbińskiego. Labirynt adekwatny do naszej rzeczywistości ale z różą nadziei…
Jak relacjonuje mec. Wódkiewicz: Pani Olga Adamska wspominała o luzie kobiety po 70-tce, odbierając obraz zapewniłam zgromadzonych, że mam luz.. Dlatego Michał Janicki chciał abym to udowodnić i pociągnęłam go za ucho – relacjonuje Pani Mecenas.
Gratulujemy organizatorom. To bardzo szlachetna i pozytywna inicjatywa!