Gala Północnej Izby Gospodarczej była w tym roku wydarzeniem absolutnie spektakularnym z wielu powodów – 25-lecia instytucji, wspaniałego kongresu ekonomicznego, ale i nagrody, jaką otrzymała mec. Grażyna Wódkiewicz. Nasza ekspertka otrzymała jedną z najwyższych gospodarczych nagród regionu – Buławę Nestora Przedsiębiorczości.

Poza mec. Grażyną Wódkiewicz nagrody otrzymali: Wojciech Teszner, Renata Gryczka oraz Lesław Siemaszko.

– Jestem zaszczycona i wzruszona uhonorowaniem mnie Buławą Nestora Przedsiębiorczości, będę nieustannie działać w obronie praw przedsiębiorców, wspierając ich profesjonalnym prawniczym doświadczeniem, bo tylko dobra kondycja przedsiębiorców będzie miała wpływ na dobrobyt i rozwój Polski – skomentowała otrzymanie nagrody mec. Grażyna Wódkiewcz. – Bardzo dziękuje, że zostałam uhonorowana tak prestiżowym wyróżnieniem. Bycie nestorką jest docenieniem mojej wiedzy i 50-letniego doświadczenia w zawodzie prawnika – dodaje.

– 25 lat Północnej Izby Gospodarczej to wielki sukces. Z małego podmiotu powstała największa organizacja gospodarcza w Polsce, która pomaga w rozwiązywaniu problemów przedsiębiorców. Pandemia się skończyła, a priorytetem teraz jest wzrost kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz zerwane łańcuchy dostaw. Przedsiębiorcy mają coraz ciężej – dodaje mec. Grażyna Wódkiewicz.