Mecenas Grażyna Wódkiewicz uczestniczyła w spektakularnych urodzinach szczecińskiej firmy CSL. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na szczecińskiej Łasztowni.

Grupa CSL to największy w województwie zachodniopomorskim operator logistyczny działający zarówno w spedycji morskiej, lądowej jak i transporcie intermodalnym. Grupa posiada agencję celną oraz oddziały w Świnoujściu oraz Trójmieście. Firma zatrudnia ponad 60 osób. Poza działalnością logistyczną, Prezes Laura Hołowacz powołała do życia Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, które istnieje już 8 lat i jest jednym z pionierów rewitalizacji Łasztowni.

– Serdecznie gratulujemy Prezes Laurze Hołowacz stworzenia firmy, która jest wzorem społecznej odpowiedzialności biznesu. Grupa CSL to zespół wspaniałych, zaangażowanych ludzi, a liderka zespołu jest prawdziwą pasjonatką i wizjonerką. Wydarzenie w którym miałam przyjemność uczestniczyć było wzruszające, pełne pozytywnych emocji i doskonałej zabawy. Życzymy w imieniu całej naszej kancelarii kolejnych wspaniałych lat – mówi mecenas Grażyna Wódkiewicz.

Podczas jubileuszu Grupy CSL uhonorowano nagrodą „Rakieta CSL” prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hannę Mojsiuk, z którą nasza kancelaria aktywnie współpracuje.